Sleva

Odšťavovač GOURMETmaxx 250W – bílý

1 300,00  550,00  CZK

ysoký výnos šťávy!

Získejte rychlý vitamínový kop z ovoce a zeleniny! S odšťavňovačem „GOURMETmaxx“ můžete snadno vytlačit lahodnou šťávu z jablek, mrkve, pomeranče, citronů a jiného ovoce nebo zeleniny. Velký plnící otvor usnadňuje plnění. Vyberte si jednu ze 2 úrovní rychlosti – v závislosti na tom, jak měkké nebo tvrdé je vaše oblíbené ovoce – a v žádném okamžiku si užijte šťávu bohatou na vitamíny. Jemné nerezové síto udrží semena a dužinu.

Výtěžnost šťávy vás bude inspirovat! Kromě toho má zařízení pulzní funkci pro krátkodobý zvýšený výkon. Buničina a semena přistávají ve velké nádobě na buničinu, která je odstraněna pro vyprázdnění. Všechny ostatní odnímatelné části zařízení lze snadno vyčistit v myčce na nádobí. Objevte zdravé požitky pro každý den!

Technické údaje:

Materiál: ABS, AS, PP, POM, nerezová ocel
Rozměry (D x Š x V): přibližně 26,4 x 17,2 x 28,1 cm
Výkon: 220-240V, 50/60 Hz, max. 250 W
Rozsah dodávky: 1x motorová jednotka, 1x nádoba na výlisky (objem 300 ml), 1x síto z nerezové oceli, 1x tlačný stroj
Poznámky: Zařízení je určeno k odšťavňování ovoce a zeleniny. Zařízení není vhodné pro drcení tvrdých potravin (např. Ořechů atd.) Nebo tvrdých semen ovoce a zeleniny. Před odšťavňováním musí být kamenné ovoce vykucháno. Zařízení není vhodné pro zpracování zmrazených potravin